בתכנית
:
וריאציות רוקוקו – קונצרט פתיחה חגיגי
יום חמישי, 11 באוקטובר | 21:00 או 20:00
י. היידן: סימפוניה מס׳ 52 בדו מינור | פ.א. צ’ייקובסקי – ״וריאציות רוקוקו״ לצ׳לו ותזמורת (עיבוד: מ. רכטמן) | נועם שריף – תפילות | ו.א. מוצרט: סימפוניה מס׳ 33, פרק מהיצירה
תזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים | מנצח: אבנר בירון | סולן: הלל צרי, צ׳לו
רומנטיקה לכינור ופסנתר
יום שישי, 12 באוקטובר | 10:30
א. דבוז׳ק: רומנסה לכינור ופסנתר אופ׳ 11
א. דבוז׳ק: ארבעה קטעים רומנטיים לכינור ופסנתר, אופ׳ 75b
כינור: מי-סה יאנג (דרום קוריאה) | פסנתר: אדם לאלום (צרפת)
שלישיית ״הנודד״ מנגנת ״דומקי״
יום שישי, 12 באוקטובר | 12:00
א. דבוז׳ק: שלישיית פסנתר מס׳ א אופ׳ 90, ״דומקי״
ב. מרטינו: שלישיית פסנתר ברה מז׳ור, H.327
שלישיית הפסנתר ״הנודד״ (צרפת)
פסנתר: וינסנט קוק | כינור: ז׳ן-מארק פיליפס-וריבדיאן | צ׳לו: רפאל פידו
״תפילתו של לוחם השוורים״
יום שישי, 12 באוקטובר | 13:30
א. דבוז׳ק: חמישיית פסנתר בלה מז׳ור, אופ׳ 81
ח. טורינה: ״תפילתו של לוחם השוורים״
פסנתר: אדם לאלום (צרפת) | רביעיית כלי הקשת ארדאו : כינור: מי-סה יאנג (דרום קוריאה) | כינור: קרול פטיטדמאנז׳ (צרפת) | ויולה: יוקו הארה (יפן) | צ׳לו: ז׳ואל מרטינז
שלישיית ״הנודד״ מנורבגיה לצ׳כיה
יום שישי, 12 באוקטובר | 14:45
א. גריג: אנדנטה לפסנתר, כינור וצ׳לו, בדו מינור
ב. סמטנה: שלישיית פסנתר, אופ׳ 15
שלישיית הפסנתר ״הנודד״ (צרפת)
פסנתר: וינסנט קוק | כינור: ז׳ן-מארק פיליפס-וריבדיאן | צ׳לו: רפאל פידו
סונטה פנטזיה
יום שישי, 12 באוקטובר | 16:00
פ. שוברט: סונטה-פנטזיה בסול מז׳ור, ד.894
אדם לאלום, פסנתר (צרפת)
אדם לאלום, תמונת יחסי ציבור
מכתבים אינטימיים
יום שישי, 12 באוקטובר | 17:45
ל. ינאצ׳ק: רביעייה מס׳ 2, ״מכתבים אינטימיים״
א. דבוז׳ק: רביעייה מס׳ 12 אופ׳ 96, ״האמריקאית״
רביעיית כלי הקשת ״פראז׳ק״ (צ’כיה)
ינור: יאנה וונאסקובה | כינור: ולסטימיל הולק | ויולה: יוזף קלוסון | צ׳לו: מישאל קאנקה
קונצ׳רטו לשישה
יום שישי, 12 באוקטובר | 20:30
א. שוסון: קונצ׳רטו לפסנתר, כינור ורביעיית כלי קשת ברה מז׳ור, אופ׳ 21
כינור: דמיטרי מאחטין (הולנד) | פסנתר: אדם לאלום (צרפת) | ורביעיית כלי הקשת ארדאו :
כינור: מי-סה יאנג (דרום קוריאה) | כינור: קרול פטיטדמאנז׳ (צרפת) | ויולה: יוקו הארה (יפן) | צ׳לו: ז׳ואל מרטינז (צרפת)
תמונות פנטזיה והנסיך איגור
שבת, 13 באוקטובר | 11:00
ס. רחמנינוב: סוויטה מס׳ 1 ״תמונות פנטזיה״ לפסנתר בארבע ידיים, אופ׳ 5
א. בורודין: ריקודים פולובציים מהאופרה ״הנסיך איגור״, בעיבוד לשני פסנתרים
פסנתר: בוריס ברזובסקי (אנגליה) | פסנתר: אנדרי קורובייניקוב (רוסיה)
השביל הצומח פרא
שבת, 13 באוקטובר | 12:30
ל. ינאצ׳ק: ״על שביל הצומח פרא״, ספר ראשון
ל. ינאצ׳ק: ״בערפל״
עידו בר-שי, פסנתר (ישראל)
לזכרו של אמן דגול
שבת, 13 באוקטובר | 14:00
פ.א. צ׳יקובסקי: ואלס סקרצו לכינור ופסנתר, אופ׳ 23
פ.א. צ׳יקובסקי: שלישיית פסנתר ״לזכרו של אמן דגול״, אופ׳ 50
כינור: דמיטרי מאחטין (הולנד) | צ׳לו: אנרי דמרקט (צרפת) | פסנתר: בוריס ברזובסקי (אנגליה)
הברושים
שבת, 13 באוקטובר | 17:00
א. דבוז׳ק: ״הברושים״
ב. סמטנה: רביעייה מס׳ 1 במי מינור, ״מתוך חיי״
רביעיית כלי הקשת ״פראז׳ק״ (צ’כיה)
כינור: יאנה וונאסקובה | כינור: ולסטימיל הולק | ויולה: יוזף קלוסון | צ׳לו: מישל קאנקה
רביעיית פראז'ק, צילום: דיוויד רואו
מפריז לאנדלוסיה
שבת, 13 באוקטובר | 18:30
ל. ינאצ׳ק: ״בערפל״
ק. דביסי: ״אימאז׳״, ספר ראשון ושני
ק. דביסי: אטיוד מס׳ 7, ״לסולם כרומטי״
א. גרנדוס: ריקוד ספרדי אופ׳ 37 מס׳ 5, ״אנדלוסיה״
א. אלבניז: ״המהומי חצר״ אופ׳ 71 מס׳ 8, ״מלגניה״
א. אלבניז: ״אלמריה״, מתוך ״איבריה: תריסר התרשמויות״
פסנתר: עידו בר-שי
ממלחמה לשלום: קונצרט סיום חגיגי
שבת, 13 באוקטובר | 20:30
י.ס. באך: קונצ׳רטו לשני צ׳מבלו
ה. שיץ: ״סימפוניות קדושות״ למקהלה
תזמורת הבארוק ירושלים בניצוח ג׳ושוע ריפקין | אנסמבל סולני ססיליה | צ׳מבלו: ג׳ושוע ריפקין ודוד שמר
סולנים: עדיה פלג, סיימון ליליסטון, חגי גריידי, יונתן סויסה, עילם רותם