|
|
|
|
|
|
|
|
|
א |
ב |
ג |
ד |
ה |
ו |
ש |
|
| | |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | | | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | | | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | | | 28 | 29 | 30 | | | | | | | | | | | | | | |
|
|
|
|
|
|
|
רכישת כרטיסים - מבחר ארועים
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
בחר אזור
|
כל אירועי
16/03/2019
|
|
|
|
דרום |
|
ירושלים |
|
צפון |
|
חיפה |
|
מרכז |
|
תל
- אביב |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
מחיר |
|
מתחם
|
|
הערה
|
|
שם האירוע
|
|
שעה |
|
|
|
|
| | < | תיאטרון הבית | | פסטיבל ישראל | | < | קופים | | 17:00 | | תיאטרון |
|
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | מחזמר | | < | שיקגו - המחזמר | | 17:00 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | לראשונה בישראל | | < | שיגעון המוזיקה - הקאמרי | | 17:00 |
|
60 | | < | תיאטרון תמונע | | קריאה מחודשת בתנ"ך | | < | קין - תמונע | | 20:00 |
|
| | < | תיאטרון הבית | | עיבודי ובימוי: אלדד פריבס | | < | הצפרדעים\אנשי הדממה - ניסן נתיב | | 20:00 |
|
| | < | תיאטרון גשר | | חידוש להפקה המיתולוגית | | < | העבד (2018) - תיאטרון גשר | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון הסימטה | | בימוי: אלחנן שפירא | | < | תמות אהובי | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון הסימטה | | תיאטרון פלייבק | | < | משחק מהחיים - תיאטרון פלייבק | | 21:00 |
|
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | מחזמר | | < | שיקגו - המחזמר | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון הבית | | פסטיבל ישראל | | < | קופים | | 21:00 |
|
< למופעי תיאטרון נוספים |
| |
| | < | ברחבי תל אביב | | סיפורי גלריות | | < | שבוגי ווגי ווגי - רננה רז | | 11:00 | | מחול |
|
< למופעי מחול נוספים |
| |
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | מחזמר | | < | שיקגו - המחזמר | | 17:00 | | מוזיקה |
|
| | < | האוזן בר - האוזן השלישית, ת"א | | סולו | | < | חמי רודנר וערן ויץ | | 20:00 |
|
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | מחזמר | | < | שיקגו - המחזמר | | 21:00 |
|
| | < | האנגר 11 | | אורחת: מירי מסיקה | | < | ג'יפסי קינגס - Gipsy Kings | | 21:00 |
|
| | < | זאפה תל אביב | | מאיה איזקוביץ' | | < | נורית גלרון - אני בלילה ערה | | 22:00 |
|
40/65 | | < | תיאטרון תמונע | | מופע פותח: KoKo | | < | אלון גילרון | | 22:00 |
|
< למופעי מוזיקה נוספים |
| |
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | לגילאי 5-9 | | < | פלפלים - תיאטרון אורנה פורת | | 10:00 | | ילדים |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | לגילאי 3-6 | | < | זהבה ושלושת הדובים - תיאטרון אורנה פורת | | 10:00 |
|
| | < | אנו - מוזיאון העם היהודי בית התפוצות לשעבר | | לכל המשפחה | | < | גיבורים בבית התפוצות | | 10:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | לגילאי 5-8 | | < | שבת הזהב - תיאטרון אורנה פורת | | 10:30 |
|
| | < | מחסן 2 בית למחול-מתחם לאמנות נמל יפו | | לגילאי 2-9 | | < | חופשת הקיץ | | 10:30 |
|
| | < | תיאטרון הפארק - פארק הירקון | | הצגת ילדים | | < | אריה בספריה - תיאטרון הילדים הישראלי | | 11:00 |
|
| | < | תיאטרון הפארק - פארק הירקון | | אריה בספריה | | < | שבתות בתיאטרון הפארק | | 11:00 |
|
| | < | תיאטרון תמונע | | גיל 4 ומעלה | | < | אליק בליק | | 11:00 |
|
| | < | מתחם בית ביאליק | | אגדת שלושה וארבעה | | < | שבתות לילדים במתחם ביאליק | | 11:00 |
|
| | < | תיאטרון מלנקי | | לכל המשפחה, מגיל 5 ומעלה | | < | עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי | | 11:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | לגילאי 3-6 | | < | זהבה ושלושת הדובים - תיאטרון אורנה פורת | | 11:30 |
|
| | < | צוותא - לתרבות מתקדמת | | לגילאי 3-9 | | < | צבעים של מוזיקה - תיאטרון הזמיר | | 11:30 |
|
< למופעי ילדים נוספים |
| |
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | מחזמר | | < | שיקגו - המחזמר | | 17:00 | | בידור |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | סאטירה | | < | דינה אור - בלי בושה | | 18:30 |
|
60 | | < | תיאטרון תמונע | | קומדיית ליצנות | | < | שני ילדים בתנור | | 20:00 |
|
| | < | צוותא - לתרבות מתקדמת | | מופע חדש | | < | סטריאוטיפי - אנסמבל ציפורלה | | 21:00 |
|
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | מחזמר | | < | שיקגו - המחזמר | | 21:00 |
|
| | < | בית החייל תל אביב | | סטנדאפ | | < | שחר חסון | | 21:30 |
|
< למופעי בידור נוספים |
| |
| | < | אנו - מוזיאון העם היהודי בית התפוצות לשעבר | | לכל המשפחה | | < | גיבורים בבית התפוצות | | 10:00 | | עניין |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | אבנר בירון מנצח | | < | פסטיבל פליציה בלומנטל - הידעת את דרך | | 20:00 |
|
| | < | מרכז סוזן דלל | | בכורה | | < | The Look - שרון אייל, ג'ורג' וזלמן, חלב שחור - אוהד נהרין | | 21:00 |
|
< למופעי עניין נוספים |
| |
|
|