|
|
|
|
חיפה - תיאטרון חיפה |
|
|
|
|
|
|
| לוח מופעים | | | |
| | | | | | | | | | |
|
כתובת: רחוב פבזנר 50 חיפה מיקוד 33134
טלפון מרכזיה: 04-8600555 טלפון קופה: 04-8600500 שירות לקוחות: cs@ht1.co.il
סידור לנכים: באולם יש גישה נוחה ומסודרת לנכים.
הערות: האולם המחודש מכיל 767 מקומות ישיבה, הוא אחד מהיכלי התיאטרון המפוארים והמשובחים בארץ. האולם מצטיין באקוסטיקה מעולה ובכיסאות מרופדים משובחים.
הבמה 2 אולם אינטימי בן 181 מקומות ישיבה, מתאים מאד לאירועים, הצגות, מופעים, ימי עיון, הרצאות ומסיבות פרטיות.
הבמה 3 אולם קטן המכיל 158 מקומות ישיבה, מתאים להרצאות, ימי עיון, כנסים, מופעים והצגות.
|
|
|
|
|
|
אולם |
|
הערה |
|
שם
האירוע |
|
שעה |
|
יום |
|
תאריך |
|
< | במה 2, תיאטרון חיפה | | לגילאי 12-8 | | < | גבעת האיריסים השחורים | | 17:30 | | א | | 16.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | אירועי חודש הקריאה | | < | ערב מחווה לסמי מיכאל | | 18:00 | | א | | 16.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: רוני ברודצקי | | < | סטמפניו - בית ליסין | | 20:30 | | ב | | 17.06.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 16:00 | | ג | | 18.06.24 |
|
< | במה 2, תיאטרון חיפה | | עיבוד מקורי לספר מאת דבורה עומר | | < | צוללים קדימה | | 17:30 | | ג | | 18.06.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 18:00 | | ג | | 18.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: רוני ברודצקי | | < | סטמפניו - בית ליסין | | 20:30 | | ג | | 18.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: מוריה זרחיה | | < | בעלה של אשתי - תיאטרון ארצי | | 20:30 | | ד | | 19.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ה | | 20.06.24 |
|
< | במה 2, תיאטרון חיפה | | מופע בידור | | < | נתן נתנזון - הגיל עשה לי תרגיל | | 21:00 | | ה | | 20.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 21:00 | | שבת | | 22.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | סטנדאפ | | < | אורי לייזרוביץ' | | 21:30 | | שבת | | 22.06.24 |
|
< | במה 3, תיאטרון חיפה | | לגילאי 8-3 | | < | הלל - תיאטרון אורנה פורת | | 16:00 | | א | | 23.06.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 16:00 | | א | | 23.06.24 |
|
< | במה 2, תיאטרון חיפה | | לגילאי 10-4 | | < | הגשם של סבא אהרון | | 17:00 | | א | | 23.06.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 18:00 | | א | | 23.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 20:30 | | א | | 23.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | סטנדאפ | | < | נועם אונגר | | 21:30 | | ה | | 27.06.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | לגילאי 13-7 | | < | כראמל: הסודות של גברת בלום איך להיות נבלית אמתית? | | 17:00 | | א | | 30.06.24 |
|
< | במה 2, תיאטרון חיפה | | בימוי: תמר קינן | | < | חנה לסלאו היא ד"ר רות ווסטהיימר - תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ב | | 01.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ג | | 02.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ד | | 03.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ה | | 04.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: אודי גוטשלק | | < | סוף העולם שמאלה - תיאטרון חיפה | | 21:00 | | שבת | | 06.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | א | | 07.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | א | | 07.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: רימאס טומינאס | | < | אנה קרנינה - תיאטרון גשר | | 20:30 | | א | | 07.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ב | | 08.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: רימאס טומינאס | | < | אנה קרנינה - תיאטרון גשר | | 20:30 | | ב | | 08.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ג | | 09.07.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 16:00 | | ג | | 09.07.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 18:00 | | ג | | 09.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ד | | 10.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: אודי גוטשלק | | < | טוק טוק - התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי | | 20:30 | | ד | | 10.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ה | | 11.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | קלאסיקה ישראלית | | < | אביבה אהובתי - תיאטרון באר שבע והבימה | | 20:30 | | ה | | 11.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | קלאסיקה ישראלית | | < | אביבה אהובתי - תיאטרון באר שבע והבימה | | 21:00 | | שבת | | 13.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | א | | 14.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: עירד רובינשטיין | | < | אדיפוס - הקאמרי | | 20:30 | | א | | 14.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: עירד רובינשטיין | | < | אדיפוס - הקאמרי | | 20:30 | | א | | 14.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ב | | 15.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: עירד רובינשטיין | | < | אדיפוס - הקאמרי | | 20:30 | | ב | | 15.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: עירד רובינשטיין | | < | אדיפוס - הקאמרי | | 20:30 | | ב | | 15.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ג | | 16.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ד | | 17.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ד | | 17.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ה | | 18.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ה | | 18.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 21:00 | | שבת | | 20.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | א | | 21.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור א' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ב | | 22.07.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 16:00 | | ב | | 22.07.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 18:00 | | ב | | 22.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ג | | 23.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ד | | 24.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ה | | 25.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | א | | 28.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ב | | 29.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ג | | 30.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ד | | 31.07.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ה | | 01.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: צביה הוברמן | | < | סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה | | 21:00 | | ה | | 01.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: צביה הוברמן | | < | סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה | | 21:00 | | שבת | | 03.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | א | | 04.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ב | | 05.08.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 16:00 | | ב | | 05.08.24 |
|
< | חדר בריחה | | לגילאי 14-9 | | < | הרפתקה מהספרים - שירת דבורה | | 18:00 | | ב | | 05.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ג | | 06.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ד | | 07.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | מחזור ב' | | < | קייטנת תיאטרון ואנות פלסטית 2024 - תיאטרון חיפה | | 08:00 | | ה | | 08.08.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: אילן רונן | | < | בין קודש לחולון - בית ליסין | | 20:30 | | ה | | 05.09.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: אילן רונן | | < | בין קודש לחולון - בית ליסין | | 21:00 | | שבת | | 07.09.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ד | | 18.09.24 |
|
< | במה ראשית, תיאטרון חיפה | | בימוי: משה נאור | | < | אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ה | | 19.09.24 |
|
|
|
|
|
|