סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2022 מאי 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  לאתר הבית
תל אביב - מרכז סוזן דלל
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' יחיאלי 5 נווה צדק תל-אביב 65149
טלפון מרכזיה: 03-5105657
טלפון קופה: 03-5105656
פקס: 03-5179634

שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 09:00-17:00 יום ו 09:00-13:00 ושעה וחצי לפני כל מופע.

תחבורה: קווי דן העוצרים בסמוך למרכז 8, 10, 22, 40, 42, 46, 61, 62

חניה: שני חניונים בקרבת המרכז חניון המרד וחניון בסוף רח' פינס, מתחת לגשר שלוש.

קפיטריה: מזנון ובית קפה צמוד

סידור לנכים: מעלית

הערות: סטודיו סוזי מעל סטודיו ורדה


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם סוזן דללבובי ג'ין סמית' ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע18:30ד25.05.22
<אולם סוזן דללבובי ג'ין סמית' ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע21:00ד25.05.22
<אולם סוזן דללבובי ג'ין סמית' ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע18:30ה26.05.22
<אולם סוזן דללניהול אמנותי: אבשלום פולק<פלישה לחלל - תיאטרון מחול אבשלום פולק20:30ה26.05.22
<אולם סוזן דללבובי ג'ין סמית' ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע21:00ה26.05.22
<אולם סוזן דללבובי ג'ין סמית' ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע14:00ו27.05.22
<אולם סוזן דללניהול אמנותי: אבשלום פולק<פלישה לחלל - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו27.05.22
<אולם סוזן דללבובי ג'ין סמית' ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע16:30ו27.05.22
<סטודיו זהבה וז'אק דלליצירה ובימוי: נטע חצרוני<נטע חצרוני – זאבות – רצות על עקבים20:00ו27.05.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: אמיר קולבן<מלכת השלג - קולבן דאנס11:00שבת28.05.22
<אולם סוזן דללמחול עכשווי<מחול בחוץ בסוזן דלל - מאי 202212:00שבת28.05.22
<סטודיו זהבה וז'אק דלליצירה ובימוי: נטע חצרוני<נטע חצרוני – זאבות – רצות על עקבים20:00שבת28.05.22
<אולם סוזן דללניהול אמנותי: איל נחום<דאבל פאס - Double Pass - תיאטרון מחול ירושלים20:30ג31.05.22
<אולם סוזן דללבכורה<אחרית - להקת המחול פרסקו20:30ה02.06.22
<אולם ירון ירושלמימנחה: רננה רז<אסכולות - לגופו של אדם10:00ו03.06.22
<אולם סוזן דללבכורה<אחרית - להקת המחול פרסקו14:00ו03.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפים: יסמין גודר, אוהד נהרין ועוד<סדנת המחול בגעתון - הופעות קיץ 202219:00ג07.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפים: יסמין גודר, אוהד נהרין ועוד<סדנת המחול בגעתון - הופעות קיץ 202221:00ג07.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפים: יסמין גודר, אוהד נהרין ועוד<סדנת המחול בגעתון - הופעות קיץ 202219:00ד08.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפים: יסמין גודר, אוהד נהרין ועוד<סדנת המחול בגעתון - הופעות קיץ 202221:00ד08.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפים: יסמין גודר, אוהד נהרין ועוד<סדנת המחול בגעתון - הופעות קיץ 202219:00ה09.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: רחל בנגורה<תוף לאינסוף - להקת בנגורה20:30ה09.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפים: יסמין גודר, אוהד נהרין ועוד<סדנת המחול בגעתון - הופעות קיץ 202221:00ה09.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: מיכאל גטמן<AM I - מיכאל גטמן וטליה פז21:00שבת11.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: ענבל אושמן<שמש אלכסונית – מחול לשוסטקוביץ׳ 20:30ג14.06.22
<אולם סוזן דללבציר 34<להקת המחול ורטיגו חוגגת 3017:00ד15.06.22
<אולם סוזן דללבציר 34<להקת המחול ורטיגו חוגגת 3018:30ד15.06.22
<אולם סוזן דללנעה ורטהיים<פרדס - להקת המחול ורטיגו20:00ד15.06.22
<רחבהחוגגים 30 לורטיגו<לידת הפניקס20:30ד15.06.22
<רחבהמסיבת ריקודים<להקת המחול ורטיגו חוגגת 3022:00ד15.06.22
<אולם סוזן דללשיעור בשפת ורטיגו<להקת המחול ורטיגו חוגגת 3017:30ה16.06.22
<אולם סוזן דללמפגש אמן<להקת המחול ורטיגו חוגגת 3018:45ה16.06.22
<אולם סוזן דללנעה ורטהיים<פרדס - להקת המחול ורטיגו20:00ה16.06.22
<אולם סוזן דללחוגגים 30 לורטיגו<פרדס - להקת המחול ורטיגו20:30ה16.06.22
<אולם סוזן דללחוגגים 30 לורטיגו<ורטיגו - כח האיזון11:30ו17.06.22
<אולם סוזן דללשיעור מחול<להקת המחול ורטיגו חוגגת 3014:00ו17.06.22
<אולם סוזן דללנעה ורטהיים<פרדס - להקת המחול ורטיגו14:00ו17.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללבעקבות ״הספר הכי משעמם בעולם״ מאת ננה אריאל<רננה רז - ההצגה הכי משעממת בעולם - מופע מחול לילדים 11:00שבת18.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללבעקבות ״הספר הכי משעמם בעולם״ מאת ננה אריאל<רננה רז - ההצגה הכי משעממת בעולם - מופע מחול לילדים 12:30שבת18.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה ובימוי: אמיר קולבן<על הקצה - להקת קולבן דאנס21:00שבת18.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: מרקו גקה, יוהאן אינגר<להקת מחול קמע – מרקו גקה & יוהן אינגר20:30ב20.06.22
<סטודיו זהבה וז'אק דללכוריאוגרפיה: גלית ליס<כחולות - גלית ליס19:30ה23.06.22
<אולם סוזן דללמחול בינלאומי<להקת המחול טרישה בראון - 50 שנות יצירה19:00שבת25.06.22
<אולם סוזן דללמחול בינלאומי<להקת המחול טרישה בראון - 50 שנות יצירה19:00א26.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: יורם כרמי<אחרית - להקת המחול פרסקו20:30ג28.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: יורם כרמי<אחרית - להקת המחול פרסקו20:30ד29.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: אמיר קולבן<מלכת השלג - קולבן דאנס17:30ה30.06.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: אמיר קולבן<מלכת השלג - קולבן דאנס11:00שבת09.07.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: בובי ג׳ין סמית׳ ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע21:00ה14.07.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: בובי ג׳ין סמית׳ ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע14:00ו15.07.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: בובי ג׳ין סמית׳ ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע16:30ו15.07.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: בובי ג׳ין סמית׳ ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע18:30שבת16.07.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: בובי ג׳ין סמית׳ ואור שרייבר<פוגה ארגמן - להקת מחול בת-שבע21:00שבת16.07.22
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: רחל בנגורה<תוף לאינסוף - להקת בנגורה20:30ד17.08.22
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע